2026-05-25:
Igenyes fiatal lany vagyok a varosban ha unod a kamu kepeket es a lekezelo banasmodot nalam a helyed csakodas kizarva puszi varlak szeretettel
2026-05-25:
Visszakerültem az oldalra.
2026-05-20:
Kedves vendegeim már csak ma vagyok elérhető a városban.habszeretnel jönni látogas meg minél hamarabb hogy élvezni tudjuk egymás társaságát
2026-05-19:
Igazi kis finom magyar lány vagyok génnyes teljes mértékben azt kapod amit a képen látsz ik látogass meg hogyha jól akarod magad érezni és nem akarsz csalódni 2026-05-17:
Kezdd a napot velem ha egy gyönyörű ápolt kedves korrekt magyar lányra vágysz nálam a helyed itt nincs kamu kép és átverés azt kapod amit a képeken látsz!!! Barátnő feeling adott!!! 2026-05-16:
A képeken én szereplek hidd el megéri meglátogatni hogyha egy normális igényes tiszta lányra vágysz nálam a helyed a csalódás kizárva 2026-05-11:
Gyönyörű m intelligens kultúrált magyarlány vagyok az arcomat saját diszkreciom miatt nem mutatom add meg a bizalmat és látogass meg a barátnő feeling adott már csak te kellesz hozzá csók Lina
Az arcom saját diszkréciom miatt van kitakarva.
Magyar lány vagyok csalódás nem fog érni az ajtóban ez garancia!!!
Ez nem egy megtévesztő hirdetés a képeken én vagyok ugyanaz a lány fog ajtót nyitni neked aki a képeken van! Ápoltási igényes vagyok a fogaim fehérek!!!
Nyugodtan meglátogathatsz nem kell semmitől félni a diszkréció adott!!!
Örülök hogy rám találtál az oldalon
Igényes, ápolt megjelenésű nőként várlak, aki ad a részletekre - kívül és belül egyaránt.
Fő
A képeim 100%-ban a valóságot tükrözik, retusálás és filterek nélkül, így pontosan azt kapod, amit látsz.
Diszkrét, kulturált környezetben fogadlak, ahol minden a nyugalmat és a kényelmet szolgálja. A lakás nem átjáróház, tiszta, rendezett, barátságos légkörrel, ahol zavartalanul élvezhetjük egymás társaságát.
A parkolás könnyű és kényelmes, így ez sem okoz majd gondot.
Külsőmre igényes vagyok: hosszú, gyönyörű barna hajam és mélybarna szemeim sokak szerint igézőek. Az arcom is gyönyörű saját diszkréciom miatt van kitakarva nem kell félned e miatt egy gyönyörű lány fog neked ajtót nyitni.
Megjelenésem nőies és vonzó, mégis természetes.
Belső értékeim legalább ennyire fontosak számomra. Kedves, közvetlen és figyelmes vagyok, könnyű velem beszélgetni. Szeretek nevetni, jó a humorom, és igyekszem mindig oldott, kellemes hangulatot teremteni. Beszédes és nyitott személyiségként nemcsak a külső, hanem a társaság is élményt nyújt.
Ha egy igényes, diszkrét, mégis felszabadult találkozásra vágysz, ahol valóban önmagad lehetsz, és az adott idő csak rólad szól akkor jó helyen jársz.
Csak magyar úriembereket fogadok!!
Ha nagy mérettel vazelinnel golyóval vagy más olyan dologgal rendelkezel ami a nemi szervedben van akkor nem az én partnerem vagy
A diszkréció adott és elvárt!!!
Francia óvszerrel
Natúr francia (ha megkérsz)
Natúr francia végén testre
Mélytorok (ha megkérsz)
Kényszerfrancia (ha megkérsz)
Kölcsönös francia
Aktus (csak óvszerrel)
Vibrátoros játék
Csók (szimpátia alapján) (ha megkérsz)
Együttfürdés
Kézi levezetés
Közös maszturbáció
Harisnyában fogad
Láberotika
Masszázs (klasszikus)
Ha többre vagy kíváncsi, hívj fel!
Hirdetés log (max 1 év)
2026-05-25 Felkerült az oldalra
2026-05-21 Lekerült az oldalról
2026-05-11 Új kép került fel
2026-05-11 Felkerült az oldalra
2026-05-01 Lekerült az oldalról
2026-04-23 Új kép került fel
2026-04-22 Felkerült az oldalra
2026-04-20 Lekerült az oldalról
2026-04-20 Felkerült az oldalra
2026-04-18 Lekerült az oldalról
2026-04-15 Új kép került fel
2026-04-13 Felkerült az oldalra
2026-04-10 Lekerült az oldalról
2026-04-10 Új kép került fel
2026-04-07 Új kép került fel
2026-04-06 Új kép került fel
2026-04-06 Felkerült az oldalra
2026-03-29 Lekerült az oldalról
2026-03-29 Felkerült az oldalra
2026-03-29 Új kép került fel
Adatcsere loghoz: írj évente legalább egy elfogadott értékelést!
Akit keresek
Férfit
Csak 20 felett
Légy ápolt és kedves.Csak nálam ! Hivasban adok csak információt. Viber és Sms üzenetekre nem válaszolok!
Csak nálam
Negyed (SOS francia), Fél, Egy, Több órára
Minden szexpartner ugyan abban az adatlap szerkezetben jelenik meg. Ennek azaz oka, hogy könnyen össze lehessen hasonlítani őket. Az adatlapon jelenik meg minden információ a szexpartnerről, itt vannak a képei, a privát fóruma, és az értékelései is.
Az adatlap felső részén található a szexpartner neve és telefonszáma. A Küldés gombra kattintva lenyílva meg a telefonszám küldő funkció, amivel e-mail címre el lehet küldeni a szexpartner elérhetőségét. A telefonszám itt olyan formában van megjelenítve, hogy ha mobil telefonról nézik az oldalt, akkor a telefonszám egyből hívható automatikusan egy kattintással.
A küldő rész alatt vannak a szexpartner külsejét leíró adatok, illetve mellett lévő jobb oszlopban az elérhetősége, amikor várja a szexpartner keresők hívását. Ez alatt van pár adat megközelíthetőségről, és a búvóhelyről. Ez alatt található egy üzenő fal, amire státusz üzeneteket írhat ki a szexpartner. Ezek az üzenetet több színben megjelenhetnek a figyelem felhívás miatt. Minden bejegyzés előtt ott van a dátum hogy mikor vitte fel a szexpartner. A fal alatt van a szexpartner bemutatkozó szövege. Ebben írja le a saját szavaival, hogy mit szeret, kit keres, kit vár.
Ez alatt vannak a szexpartner képei. Tetszőleges számú kép tölthető fel az oldalra. A képek között jelenik meg a lány videója is, ha van neki. A kis képre kattintva nyílik meg a képnézegető ablak, amiben nagyban jelennek meg a szexi képek. A képekre lehet szavazni is, és könnyel lehet lapozni is őket. Az képnéző kiírja, hogy a szexpartner adott képét hányas átlagra értékelték a látogatók összesen. Ha a képnéző ablakot bezárjuk, akkor a szexpartner adtlapát még megtaláljuk ott nyitva.
A jobb oldalon felül van a szexpartner főképe. Ez a kép jelenik meg a szexpartner listákban is. A kis kép alatt van, hogy mikor készült a kép és hogy retusált-e vagy sem, illetve hogy műtermi vagy amatőr-e. A kép alatt vannak a szexpartnerhez tartozó interaktív funkciók. Meg lehet jelölni a szexpartnert hogy tetszik vagy sem. Itt lehet értékelni és beszámolót írni, valamint itt van az új privát fórum hozzászóló gomb is. Itt lehet hibát, vagy kamu képet bejelenteni is. Ezeket a bejelentéseket minden esetben kivizsgáljuk.
A jobb oldalon a gombok alatt van egy összesítő a kapott értékelések és beszámolókról. Le lehet olvasni, hogy összességében mit gondolnak a szexpartner keresők a lányról, vagy fiúról. A jobb sáv alján van linkgyűjtemény, hogy az adott szexpartner hol található még meg a neten. A középső sáv képek alatti részén két oszlopban van, hogy mit szeret a szexpartner a szex terén. ha valami itt nincs kiírva, akkor a lány azt kérte, hogy ne jelenjen meg. A másik oldalon a hasábban meg azok az információk, vannak hogy a szexpartner kereső kit keres. Alatta meg, hogy milyen a személyisége. Ezeknek az adatoknak a kitöltése nem kötelező, ezért lehet olyan szexpartner kereső, akinél ez nem jelenik meg.
A szexpartner adatok legalján vannak a lány értékelései és privátfóruma. Ha nem kért értékelő és fórum részt, akkor itt megjelenik a funkció teteje, de azt írja ki, hogy a szexpartner nem kérte ezt a részt. Az adatlap legalján ajánlott hasonló lányok vannak, akik valamiben hasonlítanak a szexpartnerre, akinek az adatlapja meg van nyitva.